טכנולוגיה ברפואת שיניים

טכנולוגיה חדשנית לבנית עצם - שימוש בשיני המטופל מה מבטל חשש לדחיה של הגוף
רפואת שיניים איכותית, חדשנית, חכמה וירוקה.

מחשוב מלא

המרפאה ממוחשבת לחלוטין – כל המידע הרפואי, הטיפולים והצילומים נמצאים על המחשב, לכן אין “ניירות שנעלמו” או “צילומים שלא מוצאים”. כל המידע זמין, מאובטח ומאוחסן במרפאה לשימוש מהיר ויעיל.

טכנולוגיה חדשנית לבנית עצם- שימוש בשיני המטופל מה שמבטל חשש לדחיה של הגוף

מרפאה ירוקה

מרפאת השיניים של ד”ר ג’רי כהן נבנתה כמרפאת שיניים בעלת עקרונות “בנייה ירוקה” תוך השקעת מחשבה ובניה על בסיס העקרונות החשובים של בניה ירוקה. צוות מרפאת השיניים מיישם על בסיס יום יומי את השיטות החדשניות והטכניקות לשמירה על איכות הסביבה ובריאות המתרפאים והצוות קראו עוד

תקן 9002-2002 ISO

תקן ISO של מכון התקנים הישראלי הינו תקן אירופי/עולמי המקיף את כל תחומי העיסוק. התקן מעניק ביטחון למטופלים כי מרפאת שיניים זו מתנהלת בצורה אמינה ומחמירה בדרישות איכות טיפול, שימוש בחומרים הטובים ביותר, ניקיון ומחויבות לשרות המטופל, הקפדה חמורה על כללי היגיינה וסטריליזציה וביקורת עצמית מתמדת.

WAND

אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת להרדמה: הרדמה ממוחשבת ללא מזרק וללא כאבים. WAND מבצע הרדמה מקומית בכמות קטנה יותר של חומר הרדמה ומאפשר להמשיך בשגרת היום ללא תחושת כבדות בפה.

סטריליזציה

שימוש רב במיכשור חד פעמי והקפדה על סיטרול מלא של הציוד הקבוע בין המתרפאים. כל המים בתוך מרפאת השיניים עוברים סינון ברמה גבוהה (אוסמוזה הפוכה) מה שמבטיח שימוש במים זכים.

מיקרוסקופ לטיפולי שורש

בעזרת המיקרוסקופ נפתח עידן חדש בתחום חידוש טיפולי השורש ובעזרתו מגיעים לאיכות טיפול ודיוק הרבה יותר גבוהים.
המיקרוסקופ מאפשר לבצע טיפולי שורש בדיוק מקסימלי, לאתר את כל החללים הקטנים בשורשים ולמנוע סיבוכים מיותרים במהלך הטיפול ולאחריו.
כמו כן, במקרים בהם אין אפשרות לבצע טיפול שורש דרך כותרת השן, מבצעים טיפול שורש כירורגי והמיקרוסקופ מאפשר קיטוע מדויק של קצה השורש, בו הצטברו רוב החיידקים שגורמים לדלקות סביב השורש. בנוסף מסייע לאטימה מדויקת של קצה התעלות למניעת דלף מתמשך של חיידקים לרקמות סביב השורש.

מכשיר ייחודי לטיפולי שורש

במרפאה נעשים טיפולי שורש עם פוצרים מיוחדים העשויים ניקל טיטניום (NiTi ) הגמישים וחזקים פי 6 מפוצרים רגילים. כמו כן, השימוש במנוע חשמלי ייחודי של Densply בשם – X-Smart משפר באופן משמעותי את ההצלחה של טיפולי שורש ובייחוד חידוש טיפול שורש.

מכשיר לייזר Epic מבית Biolase

מכשיר הלייזר החדיש ביותר, חזק ובטיחותי במיוחד! מיועד לניתוחים ברקמה רכה ושיכוך כאבים. המכשיר בעל עוצמת הלייזר הגבוהה ביותר ובעל מוד הפעלה ייחודי לשגר אנרגיית לייזר בפולסים קצרים ביותר ישירות לרקמה ובכך מאפשר לרקמה מנוחה ונמנע כאב ואף לעיתים עד כדי אי צורך בהרדמה. המכשיר מבצע פעולות רבות כגון : שיכוך כאבים, עיצוב חניכיים, חיטוי כיסי חניכיים, חשיפת שתלים ושיניים כלואות, טיפול באפטות והרפס.

אולטרה סאונד ברפואת שיניים piezosurgery

טיפולי שיניים באמצעות מכשיר אולטרה-סאונד מתקדם לביצוע כירורגיה עדינה וללא כאבים. הטיפול עם המכשיר של piezosurgery נעשה בעזרת גלי אולטרה סאונד ולא בצורה מכאנית (ללא קידוח). השימוש בטכנולוגיה מתקדמת זו מאפשר דיוק רב ובטיחות מרבית בזמן העבודה. ביצוע פעולות מורכבות תוך הימנעות מפגיעה ברקמות רכות כמו- כלי דם, עצבים, ממברנת הסינוס ואיברים אחרים. בפעולה זהירה זו המושג ריפוי מהיר ואיכותי יותר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​