רפואת שיניים טובה

מושגת ממכלול תחומים המרכיבים את אישיותו של רופא השיניים

אמינות, יסודיות ואחריות

ראית האדם כשלם, מתוך אמונה כי רופא השיניים יכול לחולל מפנה אמיתי בתפיסת האדם את עצמו.

אהבת אדם ואמפטיה לכאב אנושי

כיבוד הזולת והפיכת "הרפואה הטובה" לנחלת הכלל.

סקרנות ופתיחות

רכישת ידע מעולה והתעדכנות מעמיקה ללא הרף, בארץ ובעולם.

חדשנות ויצירתיות

נכונות להשקעה בחומרים וציוד הטובים ביותר, פעולה מתוך אמונה שמרפאת שיניים היא לא רק עסק.

כל אלו מאפשרים כיום טיפול איכותי ומהיר כמעט ללא כאב ובמחיר סביר.

המהפכות העולמיות שאנו עדים להן נפרשות על תחומים רבים בחיינו. העלייה ברמת ותוחלת החיים שלנו מיוחסת למהפכות אלה. ההתקדמות המטאורית בתחומי הטכנולוגיה, המחשב, התקשורת, הרפואה ועוד מאפשרים לנו לחיות חיים משופרים בהרבה מדורותינו הקודמים.
בשנים האחרונות אנו עדים למהפכות משמעותיות גם בעולם רפואת השיניים שבאות לידי ביטוי ב:

  • המרפאה האינטגרטיבית – ריכוז הטיפולים במרפאה פרטית גדולה ומעולה אחת.
  • טכנולוגיות חדשניות – ופורצות דרך המאפשרות איחוד שלבים לתוצאה מרבית ומהירה יותר.

אנו במרפאת ד”ר ג’רי כהן גאים על היותנו מרפאת שיניים אינטגרטיבית ופורצת דרך מובילה בישראל.

מאז פתיחת המרפאה בשנת 1971 על ידי ד”ר אוגניה כהן, שלום כהן וורדה מושון ועד היום לא פסקה המרפאה להתפתח. כיום מנהלים את המרפאה – אסנת כהן וד”ר ג’רי כהן, מבכירי רופאי השיניים בישראל, דור שלישי למסורת של מצוינות משפחתית ברפואת שיניים. הקונספט של מרפאת השיניים האינטגרטיבית של ד”ר ג’רי כהן מתבטא במרכז רפואי אחד חדש ומרווח היכול לתת מענה רפואי מעולה למגוון רחב של בעיות וצרכים.

המרפאה האינטגרטיבית של ד”ר ג’רי כהן משלבת צוות של 18 רופאים ומומחים, הנעזר בטכנולוגיות החדשניות ועומד בסטנדרטים מחמירים של מכון התקנים הישראלי ISO 9002. המרפאה הינה דיגיטלית לחלוטין, מרמת הצילום הבודד, דרך צילומים פנורמיים בקרינה נמוכה ביותר, ועד רמת הרישום הרפואי. האינטגרציה של כל המידע מונעת מהמטופל “ללכת לאיבוד” בשלבי הטיפול השונים. כולנו נמצאים במקום אחד ולכן אין צורך “להתרוצץ” בין רופאי שיניים שונים – אנחנו נבדוק, נייעץ ונטפל בך במקום אחד בסבלנות, במקצועיות ובמהירות.

חיוך אסתטי ביום אחד, הלבנת שיניים תוך שעה, הרמת סינוס באמצעות בלון למניעת ניתוח מורכב, שיקום לסת שלמה באמצעות שיטת ALL ON 4-6 ביום אחד, יישור שיניים INVISALIGN באמצעות סדים שקופים או יישור שיניים פנימי – אסתטי, הינם רק חלק מהטיפולים המתקדמים והטכנולוגיות החדשניות המיושמות דרך קבע מדי יום במרפאה.

אך החשוב ביותר – הדגש במרפאה, הוא על האדם. תמיד נשאף שכל מתרפא יוכל לצאת עם חיוך מהמרפאה. כולנו רופאי שיניים, שינניות, רפלקסולוגית, סיעות ומזכירות רפואיות משלימים נבחרת פרטית שלך ששם את המטופל במרכז ומודעות לצרכיו, רצונותיו, ויכולתו הכלכלית של כל מתרפא. 

לנוחות המטופלים , אנו עובדים בהסדר עם חברות ביטוח שונות כגון: מנורה, הראל, איילון, מגדל, כלל ביטוחים, שילוח ומוכרים כמרפאת מומחים ע”י משרד הבטחון. לפרטים נוספים שאלו את המזכירות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​