מרפאת שינייםעל המרפאהמכתבי תודה ועדויות על השיניים שלי

מכתבי תודה ועדויות על השיניים שלי

 


עדויות של מתרפאים


 היי ג'רי

ברצוני לומר לך תודה ולהודות על טיפול מקסים, מקצועי וחביב כלפיי. הניתוח שעברתי "חיכה לי" 10 שנים כי פחדתי מאד והנך הרופא היחיד "ששיחרר" לי את הפחד ובזכותך עברתי אותו בשלום. כמובן שדרכנו עוד לא נסתיימה ואמשיך להיות מטופלת שלך.
בהזדמנות זו מבקשת להודות לך על יחסך הנפלא כלפי המטופלת XXXX (הבוסית שלי) שנכנסה היסטרית לחדר הטיפולים ובזכותכם הצליחה להירגע ועוד תמשיך את טיפולה אצלכם. היחס הנפלא של הבנות והיחס הכה מיוחד שלך אליה העניק לה בטחון ותחושה טובה.


יום נפלא ושוב תודה רבה על הכל.
אורנה בן יצחק


 חיים ה. בן 58, מראשון לציון :"סבלתי מבעיות שיניים שמיררו את חיי במשך שנים ." "כאב לי, הייתי מדוכא, לא לעסתי טוב שנים". אבל יום אחד כל זה השתנה, היום ארבע שנים אחרי אני אוכל הכל כולל הכל, סטיקים, פיצוחים, הכל ! ההרגשה שלי נהדרת, וזה גם נראה פנטסטי ! "

מזל טופז בת 50, מתל אביב: השיניים שלי כאבו זמן רב, ביקרתי במרפאות שיניים שונות שהמליצו בין היתר על עקירה והתאמת תותבות. ד"ר ג'רי כהן הנפלא, במיומנות ומסירות הציל את השיניים שלי והחיוך שב לפי.

 יעקב וגילה ג. בני 67 מבאר-שבע: עשינו לפני שנתיים את כל הפה ביום אחד. היה לנו יותר קל להגיע כי אנחנו ביחד. בסך הכל היה מאד מוצלח. לפני זה בכל פעם כשרציתי לפתוח את הפה התביישתי וניסיתי לכסות אותו עם היד, היום יש לי הרבה יותר ביטחון עצמי, אני צוחקת הרבה ומאד נוח.

 יעל מ. בת 48 מחולון: לפני 8 שנים כל הרופאים אמרו לי שבגלל טיפול שיניים גרוע אצטרך ללכת עם תותבות. מבחינה נפשית זה היה סיוט עבורי. כל התפיסה העצמית שלי כאישה צעירה התערערה. עצם המחשבה שבגילי יהיו לי שינים תותבות, הייתה טראומה בשבילי. עשיתי סקר שוק –שאלתי אנשים, בדקתי באינטרנט, פגשתי רופאים. התרשמתי לטובה מהאתר של דר ג'רי כהן, הגעתי אליו רועדת כולי. הוא הרגיע אותי אמר שבמקום לעקור את הכל ינסה להציל את מרבית השיניים. התרשמתי מאד מהמקצועיות מההסבר ומהסדר והניקיון בקליניקה. כיום 8 שנים אחרי – כשבאתי בכיתי - היום אני צוחקת ! העבודה הייתה יסודית, מהירה, בלי כאבים כלל. זה מקום שעובד על איכות ויש אחריות על הטיפול. הייתה לי חוויה מתקנת, תרתי משמע. אני מגיעה לביקורות קבועות לא מפחדת ומאד מרוצה!

 ניסים מ. בן 68 מרחובות: לפני 12 שנים עברתי השתלת שיניים בכל הפה ביום אחד! במקום הפלטות הישנות הרכיבו לי גשרים, אני יכול לאכול הכל, לחייך ולהתנהג כרגיל! עצם העובדה שזה מחזיק כל כך הרבה שנים ואף שתל לא נפגע והכל בסדר מראה שהם עשו עבודה מעולה. בטיפולי השתלות שיניים אני ממליץ בחום על מרפאת ד"ר ג'רי.

 מוטי א. בן 82 מרעננה – בגילי לאכול טוב זה הכי חשוב. בהתחלה חששתי, אבל ראיתי כל כך הרבה אנשים מרוצים בחדר המתנה שהחלטתי בו במקום - זאת המרפאה בשבילי ! תוך זמן קצר היו לי שיניים חדשות. היום, שנתיים אחרי, אני מרגיש טוב מאד, סבלתי 50 שנה מתותבות ושיניים גרועות ! ואז ביום אחד הכל השתנה, התפריט שלי התרחב ,אני אוכל הרבה יותר מאוזן והרבה ירקות. לחץ הדם ירד והסכרת התאזנה בלי תרופות. אני ממליץ מכל הלב.

 תמי א. בת 57 לוס אנג'לס- הגעתי לחג הפסח למשפחה בארץ. ראו שאני סובלת כל הזמן מהשיניים. אמרו לי בואי ניקח אותך לרופא שיניים שלנו. לא האמנתי עד השנייה האחרונה, אבל עשו לי פה חדש לגמרי תוך פחות משבוע! בליל הסדר לעסתי עם השיניים שלי! השיניים שלי כמו בהוליווד! סיפרתי באמריקה ולא האמינו .... עד שהגיעו למרפאת השיניים של דר' ג'רי כהן בעצמם... .

 אדוארד מבן 35 ממוסקבה- כאיש עסקים פעיל מאד, לא היה לי זמן אף פעם לטיפולים וגם חששתי לא מעט. הפיתרון של הכל ביום אחד הוא פנטסטי! הגעתי בבוקר משדה התעופה ישר למרפאה – בצהריים כבר הייתי עם שיניים חדשות ! בלי כאבים, בלי נפיחות כלום! למחרת בבוקר כבר השתתפתי בישיבת עבודה .... בפריז. כל הכבוד להם ככה צריך לעבוד!

 גלית בת 28 מתל-אביב – כזמרת האסתטיקה הכי חשובה לי – עשו לי ציפויים לשיניים וכתרים כל כך מדהימים שבעצמי כבר לא זוכרת איפה הכתר ואיפה השן שלי. ממש מדהיםלחצו כאן ליצירת קשר ונשמח לתאם לכם ביקור במרפאתינו
צרו קשר
לפרטים נוספים