מרפאת שינייםציפוי שיניים ואסתטיקה במרפאת שיניים דוקטור ג'רי כהן

ציפוי שיניים ואסתטיקה במרפאת שיניים דוקטור ג'רי כהן

השלמה של השן או לחלופין ציפוי שיניים נדרשים במקרה של פגם אסתטי אשר בין השאר יכול לנבוע מרווחים בין השיניים, שיניים עם שברים, שחזורים שבוצעו בצורה נרחבת אך לקויה, צבע שיניים שהשתנה לאחר טיפול שורש, כתמים אשר צצו כתוצאה משימוש בתרופות, או בפשטות כאשר אנו לא מרוצים מצורת השן. 

השלמת שן הינה תוספת אסתטית לשן המקורית מבלי לפגוע בשן עצמה. ההשלמה בנויה מחומר מרוכב. חומר זה מעניק פתרון אסתטי, נוח וזול.
ציפוי שיניים למינייט - כאשר אנו נדרשים לכיסוי או שינוי חלקים גדולים של הש,ן משתמשים בציפוי שיניים שייעשה בדרך כלל מחרסינה, אם כי אפשרי גם מחומר מרוכב. (Laminate) לעיתים, נידרש להכנה מינימלית בשן לצורך התאמת ציפוי השיניים (השחזה), אך במקרים רבים אין צורך כלל. הציפוי המעבדתי מיוצר מחרסינה, המגיעה בצורת עלה דק, המודבק לשיניים בתאימות מלאה ואסתטית להענקת חיוך מושלם.

ציפוי שיניים קומפוזיט

ציפוי שיניים קומפוזיט

השן הקדמית נשברה ונדרש פתרון אסתטי ומידי, מה ניתן לעשות? מקרים כאלו אנו פוגשים במרפאה לא אחת ונדרשים לפתרון מהיר יחסית, אך אסתטי. אחת הדרכים לפתרון אסתטי במקרה כזה, היא הגישה השמרנית הישירה - ציפוי השן בחומר מרוכב, קומפוזיט. קומפוזיטים או שרף מרוכב הם חומרי שחזור בצבע השן ("סתימה לבנה"). מאז שחומרים אלו נכנסו לרפואת שיניים, חלו בהם ובחומרי הקישור תמורות רבות המאפשרות לתת מענה ,שהוא מצד אחד אסתטי ומצד...

ציפוי שיניים – קומפוזיט
ציפוי חרסינה לשיניים

ציפוי חרסינה לשיניים

טיפול משולב של אורתודונטיה, כתרי זירקוניה וציפויי חרסינה לא מספיק כדי לקבל את התוצאה המושלמת ולכן נדרש שיתוף פעולה בין הרופאים. השיקום בוצע ע"י ד"ר מאיר אנג'י ציפוי שיניים למינייט וניר ( LAMINATE VENEER ) הוא בעצם עלה דק מחרסינה, המיועד להדבקה בחזית השן ( מכאן השם העברי, חזיתית). היסטורית, שיטת טיפול זו פותחה בקליפורניה ארה"ב ע"י ד"ר צ'רלס פינקוס בשנות ה-30' כטיפול זמני לתיקון מראה השיניים של שחקני קולנוע...

ציפוי חרסינה לשיניים
דוגמאות לציפויי שיניים

דוגמאות לציפויי שיניים

כאן תוכלו להתרשם מדוגמאות לציפויי שיניים שערכנו במרפאה

דוגמאות לציפויי שיניים
צרו קשר
לפרטים נוספים