מרפאת שיניים > מרפאת שיניים אחת - כל הטיפולים

מרפאת שיניים אחת - כל הטיפולים

הקץ לבלבולים ולסחבת

מהיום אין צורך להתרוצץ בין מרפאות,מכונים ורופאים מומחים שונים. מרפאת השיניים ד"ר ג'רי כהן היא מרפאה פרטית רב תחומית . לרשותך 18 רופאים ומומחים מיומנים ומנוסים שיטפלו בך במהירות ויעילות במרפאה אחת מעולה.

יחס אישי

השילוב הנכון של מקצועיות עם יחס אישי. בוחרים את הרופא המטפל והוא דואג לך אישית להכל טיפולים ארוכים או קצרים, תכופים או פעם בחודש – מותאמים אליך בדיוק .

מקצועיות

מודעות לאסתטיקה ושאיפה לשלמות- עושים כל מאמץ כדי שלך יהיה חיוך בריא ומדהים.מיטב הציוד הטכנולוגי ,חומרי הטיפול הטובים ביותר ,שמירה על חדשנות ופתיחות בכדי שנוכל לטפל בך הכי טוב שאפשר.

אחריות, ידע וניסיון

המרפאה קיימת משנת 1971-בזכות הידע הרב והניסיון העשיר שנצברו מהווה מרכז ארצי לאסתטיקה והשתלות דנטלי .על ידי שימוש בשיטות החדשות והמתקדמות ביותר, אנו מספקים פתרונות מהירים ואמינים - החל מחסר שן אחת ועד פה שלם מחוסר שיניים-שיקום כל הפה ביום אחד!


מרפאה ירוקה

לצד הטיפולים המעולים חרטנו על דגלנו גם שמירה על איכות הסביבה – "מרפאה ירוקה". בנייה ירוקה ,מחזור מים, חיסכון בחשמל, מחשוב מלא ,רנטגן פנורמי דיגיטלי.

זמינות

במרפאה שלנו יש מספר רב של רופאים, כך שתמיד יהיה כאן מי שיטפל בך. המרפאה פתוחה רוב שעות היממה וגם במצבי חירום.

אסתטיות והיגיינה

אצלנו מקפידים על מרפאה נקייה ואסתטית החל מחדר ההמתנה ועד חדר הטיפולים והסטריליזציה של הרופא , שמשתמש בכלים חד פעמיים כגון סינר, מחטים, מגשים , מזרקים וכו' .

מרפאה פרטית

לרופאים המועסקים בתאגיד אין אחריות אישית כלפי מטופליהם, ובמידה והתאגיד יפשוט את הרגל או המקום ייסגר, לא יהיה לך למי לפנות. המרפאה שלנו היא פרטית ומטפלת כבר מעל 40 שנה בשלל לקוחותיה, כך שאנחנו לא הולכים לשום מקום.

לא להתפתות למבצעים

מחירים גבוהים לא מעידים על טיב המרפאה. למרות זאת, העלויות של אחזקת מרפאת שיניים הן גבוהות ומחירים נמוכים מאוד עלולים להעיד על איכות חומרים ירודה, על איכות נמוכה של כח אדם או חסכון בכלים חד פעמיים. אצלנו במרפאה משלבים מחירים נוחים עם הטיפול הטוב ביותר!

כי לנו אכפת!

מפחד? אנחנו יכולים לשנות את דעתך .אמפטיה לכאב וסבל אנושי- נעשה כל מאמץ שהטיפולים יעברו בצורה נעימה.


צרו קשר
לפרטים נוספים