מרפאת שינייםחרדה דנטלית

חרדה דנטלית

 רבים סובלים מפחד מרופא שיניים ובמקרים קיצוניים זה עלול להביא למצב של חרדה והימנעות מכל טיפול. קיימות מספר סיבות לפחד מטיפולי שיניים. רוב הסובלים מחרדה מתלוננים על הפחד מזריקות. בכדי להקל על הפחד במהלך הטיפול קיימות מספר אפשרויות: שימוש במכשיר הרדמה ממוחשבת Wand, טיפול תוך כדי גז צחוק, טיפול רפלקסולוגי במהלך הטיפול הדנטלי ובמקרים קיצוניים טיפול תחת הרדמה מלאה.
התמודדות עם חרדה דנטלית

התמודדות עם חרדה דנטלית

כשאתם שומעים את צמד המלים "רופא שיניים" מה אתם מרגישים? האם אתם לחוצים? חוששים? האם טיפול שיניים מפחיד אתכם? אם כן, אתם לא לבד. אחד מכל חמישה אנשים סובל מחרדה קשה, הנקראת "דנטל פוביה". להלן עצות שימושית להתמודדות.

קראו יותר על התמודדות עם חרדה דנטלית
רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה

ודאי תהיתם מה לרפלקסולוגיה ולרפואת שיניים? ובכן הקשר ביניהן הוא כמו הקשר בין רפלקסולוגיה לתחומים אחרים ברפואה המערבית. היא משלימה אותם. רפלקסולוגיה במהלך טיפול שיניים היא כלי בדוק המסייע להפחתת רמות מתח וחרדה ובתהליך הריפוי.

קראו יותר על רפלקסולוגיה
טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

לאנשים הסובלים מחרדה קשה מאוד או מבעיות רפואיות שלא ניתן בשום צורה לטפל בהם, טיפול מקיף תחת הרדמה מלאה הינו מתבקש ואולי המזור האחרון וזאת כדי לעצור את אותו כדור השלג לפני שיהיה מאוחר מידי.

קראו יותר על טיפולי שיניים בהרדמה מלאה
חרדה מטיפולי שיניים בקרב ילדים

חרדה מטיפולי שיניים בקרב ילדים

ילדים רבים אינם יודעים כיצד להתמודד עם תחושות הפחד והחרדה. עבורם, הדרך הפשוטה ביותר להתמודד הינה להימנע מהגורם המפחיד, אולם דרך זו עלולה להגדיל את מעגל החרדה וההימנעות, כגלגל חוזר. כיצד ניתן לסייע להם לתמודד?

קראו יותר על הטיפול בחרדה מטיפולי שיניים בקרב ילדים
לחצו כאן ליצירת קשר ונשמח לתאם לכם ביקור במרפאתינו
צרו קשר
לפרטים נוספים