עמוד ראשי > גלריית וידאו > WAND – הרדמה במטה קסם

WAND – הרדמה במטה קסם

החשש מזריקות ומהרדמה מקומית הוא אחת מהסיבות העיקריות לפחד מטיפולי שיניים. כתוצאה מהפחד, נמנעים רבים מטיפולי שיניים. המזרק המשמש להרדמה מקומית הומצא לפני יותר מ-150 שנה. בהרדמה מקומית לצורך טיפולי שיניים נהוג להרדים אזורית, כלומר לא רק את השן המטופלת אלא גם את כל הרקמות סביב. התחושה המלווה היא של הרדמות חלקי פנים ואזורים שאינם בהכרח אזורי הטיפול וחוסר נוחות לאחר הטיפול כתוצאה מכך.
WAND STA הינו מכשיר מודרני, שהומצא בארה"ב ומאושר FDA . ה-WANDמהווה קפיצת מדרגה בעולם רפואת השיניים המודרנית. המכשיר מורכב מיחידת מחשב ויחידת הזרקה הנראית יותר כעט ופחות מאיימת כמזרק. יחידת המחשב מטפטפת את חומר ההרדמה בקצב איטי של טיפה אחת כל שתי שניות. כמו כן, חומר ההרדמה יוצא בלחץ נמוך בהרבה ביחס למזרק ההרדמה הסטנדרטי והמכאני.

יתרונות ההרדמה באמצעות WAND:
  1. המכשיר נראה ידידותי ופחות מאיים.
  2. מבוקר מחשב.
  3. יחידת ההזרקה נראית כעט ולא כמזרק ונעשה שימוש במחטים עדינות ודקות.
  4. מכיוון שחומר ההרדמה מטופטף בקצב איטי ובלחץ נמוך , הוא גורם לפחות כאבים בזמן ההרדמה וגם ההתאוששות לאחר מכן היא קלה יותר מאשר בהרדמה באמצעות מזרק רגיל.
  5. אחד מהיתרונות הגדולים ביותר של מכשיר הWAND הוא האפשרות להרדים רק את השן המטופלת ולא את כל אזור הטיפולים והרקמות סביב. טיפטוף עדין ובלחץ נמוך מאפשר החדרת החומר ללא כאב כמעט לאזור הסיבים הצפופים , ה- PDL , סביב השן . הרדמה של שן בודדת ללא הרדמה של רקמות סביב כמו שפתיים, לשון ולחיים מאפשרים לסיים את הטיפולים ללא האי נוחות שמלווה לאחר הרדמה במזרק רגיל.
  6. המטופל אינו חש כאב בזמן ההזרקה וגם לא לאחריה
  7. אידאלי לטיפול בילדים בסובלים מחרדה דנטלית ובעצם בכל אחד שרוצה לחוות טיפולי שיניים בצורה מתקדמת.
צרו קשר
לפרטים נוספים