שיקום הפה במרפאת שיניים ד"ר ג'רי שבחולון 

כל היתרונות במקום אחד


הקץ לבלבולים ולסחבת – מהיום אין צורך להתרוצץ בין מרפאות שיניים, מכונים ורופאים על מנת לעבור טיפולי שיניים. מרפאת שיניים ד"ר ג'רי כהן שבחולון הנה מרכז לרפואת שיניים רב תחומית עם מוניטין עולמי בתחומי : 
השתלות שיניים, יישור שיניים או הלבנת שיניים - לרשותכם במרפאת השיניים שלנו 18 רופאי שיניים ומומחים מיומנים ומנוסים שיטפלו בכם במהירות, ביעילות וביחס לבבי - השילוב הנכון בין מקצועיות, קידמה, הגינות והכנסת אורחים.

יתרונות מרפאת השיניים

חדש באתר

סורק דנטלי

סורק דנטלי

הטכנולוגיה המתקדמת בה אנו משתמשים במרפאת שיניים ד"ר ג'רי כהן מאפשרת ייצור ותכנון ממוחשבים (CAD/CAM) של שחזורים דנטליים כמו כתרים.

למאמר המלא
מילואת חרסינה

מילואת חרסינה

מילואת חרסינה ,ONLAY, היא בעצם סוג של שחזור/סתימה מעבדתית מחרסינה. עוד אחת ממגוון מומחיות במרפאת שיניים ד"ר ג'רי כהן.

למאמר המלא
כתר בסריקה דיגיטלית

כתר בסריקה דיגיטלית

בבואנו לשקם שן שבורה או כזו אחרי טיפול שורש, חסרה או כחלק מתוכנית שיקומית. טכנולוגיה מתקדמת נוספת במרפאת שיניים ד"ר ג'רי כהן.

למאמר המלא

אודות מרפאת שיניים ד"ר ג'רי כהן

המרכז לשיקום הפה בחולון

אנו במרפאת ד"ר ג'רי כהן גאים על היותנו מרפאת שיניים אינטגרטיבית ופורצת דרך ומובילה בישראל. מאז פתיחת המרפאה בשנת 1971 על ידי ד"ר אוגניה כהן, שלום כהן וורדה מושון ועד היום, לא פסקה המרפאה להתפתח. כיום מנהלים את המרפאה – אסנת כהן וד"ר ג'רי כהן , מבכירי רופאי השיניים בישראל, דור שלישי למסורת של מצוינות משפחתית ברפואת שיניים. הקונספט של מרפאת השיניים האינטגרטיבית של דר' ג'רי כהן מתבטא במרכז רפואי אחד חדש, מרווח ומעוצב לנוחות המירבית של המטופלים.